УЗД

Ультразвукове дослідження  (сонографія) – сучасний і інформативний метод інструментальної діагностики. Його перевага – неінвазивність. Інакше кажучи, у момент проведення маніпуляції не виявляється механічної дії, яка могла б пошкодити тканини або шкіру. Процедура безболісна. На організм не йде жодного впливу негативними чинниками як наприклад, у випадку з рентгенографією, коли пацієнт отримує малу дозу опромінення. Принцип роботи заснований на здібності ультразвукових хвиль до проникнення крізь різні тканини і подальшим віддзеркаленням від них. Відбита хвиля повертається і посилюється датчиком.

Для того, щоб зробити УЗД органів, необхідне наступне Обладнання:

  • спеціальний датчик (щуп) з кристалами, що збирає ехосигнал;
  • монітор: на нього проектується отримане зображення;
  • гель: необхідний для кращого проникнення ультразвукових хвиль через тканини і шкіру.

Медичний центр «Мольфа»  проводить безліч видів УЗД-діагностики

Кабінет УЗД

У сучасній медицині УЗД задіяне в усіх галузях, оскільки це універсальний та простий спосіб перевірки стану здоров’я. Лікарки використовують УЗД для діагностики різних патологій, у тому числі злоякісних новоутворень. Процес не вимагає особливої підготовки від пацієнта, обмежень украй мало. Насправді результат УЗД багато в чому залежить від фахівця, який його проводить та обладнання. Коли апаратура стара, зношена, то отримані дані можуть бути некоректними. Отже, результати недостовірними. Подібна ситуація загрожує  втратою часу в терапії, зважаючи на неправильну діагностику.

Апарат УЗД

Зробити УЗД недорого можліво в нашому Медичному центрі «Мольфа».

Доступна ціна не означає погану якість надання медичної послуги: у нас працюють висококваліфіковані фахівці з великим досвідом.

-УЗД щитовидної залози – дозволяє визначити присутність захворювання до моменту, коли утворюється візуальне збільшення зобу. Огляд потрібний, коли спостерігається підвищена нервозність або навпаки постійне перебування в сонному і млявому стані, субфебрильна температура, відчуття грудки в горлі, збої в ритмі серце биття. За відсутністю яких-небудь симптомів, лікарки рекомендують обстежуватися щорік з метою ранньої діагностики захворювань.

– УЗД органів черевної порожнини – включає перевірку печінки, нирок, селезінки, жовчного міхура і жовчовивідних проток, підшлункової залози і зачеревної області. Дослідження показує структуру органу, його розміри, наявність запальних процесів, чи є поразки із-за хронічних захворювань. За допомогою метода УЗД органів черевної порожнини можна виявити на ранніх стадіях камені жовчного міхура, камені у нирках, пухлину печінки, пухлину підшлункової залози і пухлину нирок (нирки).

– УЗД сечовидільної системи – включає перевірку нирок, сечоводів, уретри і сечового міхура. Кісти, камені, структурні зміни і інші патології викликають гострі порушення відтоку сечі і певні симптоми. Свідчення: рак, сечокам’яна хвороба, травми, аномалії розвитку (коли є ряд відповідних ознак, то обстежуються навіть немовлята), сечосольовой діатез, запалення, затримка сечі і інші гострі стани, що вимагають негайного втручання.

– УЗД органів малого тазу – вивчається простір, обмежений тазовими кістками, де розташовані органи репродуктивної і видільної систем. У останньому випадку сканують пряму кишку і сечовий міхур: відмінностей між чоловіками і жінками немає. У першому варіанті є істотні відмінності, тому сканування органів малого тазу неоднакове для представників сильної половини людства і прекрасної статі. У пані дивляться: піхву, матку, яєчники, фаллопієви труби. У чоловіків вивчається передміхурова залоза, її структура і розміри. Свідчення: збої в менструальному циклі, ознаки запалення, вагітність, розлади гінекологічного характеру, безпліддя, операційне втручання.

УЗИ почек

УЗД нирок

УЗИ печени

УЗД печінки

Ми знаходимось у пішій ході від станцій метро Університет, Вокзальна, Золоті Ворота, Театральна.

До нас також зручно добиратись з Проспекту Перемоги, метро КПІ, Шулявська, Житомирська, Нивки, Святошин, а також з житлового масиву Виноградар.

УЗДЦіна, грн
узд поверхневих тканин200,00
узд молочних залоз350,00
узд щитоподібної залози250,00
узд органів черевної порожнини400,00
узд органів черевної порожнини з нирками500,00
узд нирки+сечовий міхур300,00
узд сечовий міхур100,00
узд нирки250,00
узд комплекс для жінок (щитовидна, молочні, ОМТ)700,00
узд комплекс для чоловіків (калитка, простата, нирки)800,00
узд простати350,00
узд калитки350,00
ЗАПИСАТЬСЯ